שירות למתקני חניה

שירות למתקני חניה

חשוב לזכור! גם מכפילי החניה הטובים ביותר עשויים להפסיק לעבוד כראוי, ללא תחזוקה שוטפת סדירה, על-ידי טכנאי שירות שהוכשרו במיוחד לכך, ושימוש בחלקי חילוף איכותיים בלבד.בדיוק מסיבה, אנו רוצים להסביר לכם מדוע אנו ראויים לאמונכם המלא, גם כשמדובר באחזקה שוטפת של מכפילי החניה.

חברת אינטרפז טכנולוגיות הינה חברת פתרונות החניה המתקדמים המנוסה ביותר בישראל. לאורך 22 השנים האחרונות, התקנו אלפי מכפילי חניה במאות בתי מגורים, בנייני משרדים ומבניים ממשלתיים, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

בנוסף לניסיון המעשי העשיר, חברת אינטרפז מקפידה על הסטנדרטים המחמירים ביותר באיכות מוצריה ורכיביה. כל המכפילים שלנו הינם ממיטב התוצרת הגרמנית, מרמת הבורג הבודד וכלה במנגנוני ההפעלה האיכותיים. כך שכל שירות שאתם תקבלו מאיתנו, מבוסס על רכיבי איכות גרמניים מקורים אלה.

בשל השותפות שלנו עם קונצרן נוסבאום הגרמני, ביכולנו לספק שירות מלא גם למתקני חניה מתוצרת שונה משלנו, וזאת, על-ידי שימוש ברכיבים אוניברסליים איכותיים וייצור חלקי חילוף חסרים בהתאם לדרישותיו הייחודיות של כל לקוח ולקוח.

טכנאי השירות שלנו עוברים השתלמויות תקופתיות במפעל האם של קונצרן "נוסבאום" בגרמניה. מחלקת שירות הלקוחות שלנו זמינה עבורכם 24/7 בטלפון אחד, עם חיוך גדול והבנה מידית לדרישותיכם ולצרכיכם הייחודיים.

אנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לחבילת שירות עבור מכפילי החניה שלכם.

.צלצלו עכשיו: 03-6443535 או שלחו לנו מייל באמצעות קישור המייל: elad@interpaz.co.il

. נשמח לצרפכם לחוג לקוחותינו המכובדים


צור קשר