פרופיל חברת Nussbaum

Nussbaum_Web

פרופיל חברת Nussbaum

קונצרן נוסבאום פועל בשיטה של אינטגרציה אנכית מלאה, החל מייצור עצמי של כל מרכיב ובורג במתקני החניה וכלה בתחזוקה שוטפת של המתקנים לאורך שנים. עובדה זו, מבטיחה ללקוחות קונצרן נוסבאום בכל רחבי העולם, מוצרים איכותיים בתאימות טכנית מלאה "ובתפירה אישית" לדרישותיו הייחודיות של כל לקוח. לרבות, ייצור של חלקי חילוף מיוחדים לפי דרישה אישית.

כל מתקני החניה של נוסבאום עומדים בתקני האיכות האירופים המחמירים ביותר ומהווים מעין "ליגה בפני עצמה" בעולם פתרונות החניה. מוצרי נוסבאום עשויים מהחומרים הטובים והחזקים ביותר הקיימים בשוק ומבטיחים חניה איכותית ובטוחה לאורך שנים רבות.

לקוחות יקרים,

מכפילי החניה של קונצרן נוסבאום הגרמני ידועים בעולם כולו כסטנדרט איכות בפני עצמם. כל מוצרינו עומדים בתקן הבטיחות האירופי המחמיר.

בכל מקום ברחבי תבל בו תוכלו למצוא את מוצרינו, אנו בוחרים את השותפים העסקיים שלנו באמות מידה קפדניות במיוחד, וזאת על מנת לשמור על המוניטין הטוב שרכשנו לאורך השנים.

חברת אינטרפז טכנולוגיות בע"מ, השותפה העסקית בתחום מכפילי החניה של נוסבאום בישראל, עומדת בהצלחה בכל אמות המידה שהצבנו לעצמנו. אני מזמין אתכם לעיין בקטלוג שבידכם ולאתר בו את פתרנות החניה, העונים לצרכיכם ולדרישותכם בצורה הטובה ביותר.

קונצרן נוסבאום הגרמני ממוקם בצמרת יצרני פתרונות החניה המכאניים והאוטומטיים בעולם.

הקונצרן שהוקם לפני יותר מ-20 שנה, מספק פתרונות חניה מקיפים באמות האיכות והאמינות הגבוהות ביותר.

בכבוד רב,

HN-signature

הנס נוסבאום

מנכ"ל  קונצרן נוסבאום - גרמניה